• اطلاعیه ها

• Manager

کلاس فشرده آزمونهای MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE - تهران مهر ۹۷   ۱۷/۰۴/۱۴

قابل توجه تمامی داوطلبان آزمون های زبان دکتری اعم از آزمون EPT دانشگاه آزاد، آزمون UTEPT دانشگاه تهران، آزمون زبان MSRT وزارت علوم و آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت، یک دوره کلاس ۲٧ ساعته ۰ تا ۱۰۰ این آزمون ها با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی مولف قدرتمندترین و پرفروش ترین منابع آزمون های زبان دکتری در ایران در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ مهر ۹۷ در تهران برگزار می شود. بیشتر بدانید...
mkamali

امتحان مجدد ازمون زبان MSRT

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام..ببخشید من کتاب های fastzaban گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar و درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading تهیه کردم...فقط تونستم یک دور بخونم..و آزمون msrt تیرماه شدم ۵۰..بنظرتون برای مرداد ماه امتحان مجدد بدم..دوباره گرامر و درک مطلب بخونم...نمیدونم برای مصاحبه  دکترا وزارت بهداشت..ایستگاه زبان تخصصی وجود داره...ولی از ازمون زبان دکترا ۳ نمره از ۱۰ نمره متعلق به همین ازمون زبان msrt هست...

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بله می‌توانید مجددا شرکت کنید. برای آزمون آینده MSRT،  سعی کنید برای بخش لغات آزمون MSRT کتاب لغات Fast Vocab که شامل کتاب 504، لغات ضروری تافل و کتاب ۱۱۰۰ واژه بارونز می باشد را خوب مطالعه کنید. برای قسمت گرامر هم مطالب کتاب Fast Grammar را با دقت بیشتری مطالعه کنید و روی بخشهای ۳، ۴، ۷ و ۸ Fast Grammar تاکید و تمرکز ویژه‌ ای داشته باشید. برای درک مطلب هم بخشهای ۱ تا ۴ کتاب Fast Reading را در اولویت قرار دهید. در هر دو مبحث سعی کنید با تمرکز بر روشهای پاسخ دهی به سوالات،  نحوه پاسخ دادن به سوالات و حذف گزینه های نادرست را تمرین کنید. از مرورهای منظم مطالب هم غافل نباشید.

سرفراز باشید

گروه آموزشی فست زبان

لینک به ارسال

سوال یکی از داوطلبان آزمون MSRT

سلام  و و قت بخیر خدمت شما . من طاهری هستم و تا به حال در آزمون msrt نمرات 38 و 39 و 40 را گرفته ام . گرامر را از 30 تست غالبا بین 15 تا 18 عدد میزنم ولی در ریدینگ نمیدانم چرا اینگونه میشود و متاسفانه غالبا کمتر از 20 عدد تست را میزنم . کتاب فست ریدینگ را هم مطالعه کرده ام . به نظر شما چه منبعی را مطالعه کنم . برای گرامر هم 60 اسکیل لانگمن را خوانده ام . ممنون میشوم راهنمایی نمایید . همچنین در کانال تلگرامی نوشته اید که کتابچه 800 لغت در سایت به صورت کاملتر هست . ولی من پیدا نکردمش . توصیه شما خواندن آن لغات است . ممنون میشوم برایم ارسال نمایید .

لینک به ارسال

با سلام و احترام
نمره گرامر رو میتونید باز هم ارتقا بدید. کتاب Fast Grammar ما راهنمای کامل مهارتهای تافل لانگمن به زبان ساده و توضیحات بیشتر و نمونه سوالات آزمونها با پاسخ کاملا تشریحی هست. روی بخشهای 3 تا 9 این کتاب خیلی تمرکز کنید (یعنی شناخت اجزا جمله، انواع جمله‌واره ها، بدل، مفعول حرف اضافه و، جابجایی، پارالل، صفتها و… )
برای قسمت درک مطلب علاوه بر مهارتهای ارایه شده در کتاب Fast Reading بایستی کتابهای لغت 504 و سپس اسنشل تافل را مطالعه کرده باشید تا به درک کلی شما از متن هم کمک بشه. از کتابچه لغات فست زبان هم میتونید کمک بگیرید.

سرفراز باشید
گروه آموزشی فست زبان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری