• اطلاعیه ها

• Manager

(Fast Bank (EPT بانک جامع سؤالات آزمون EPT ادوار گذشته   ۱۷/۰۴/۱۴

خبر شگفت انگیز برای داوطلبان آزمون EPT در راه است: (Fast Bank (EPT بانک جامع سؤالات آزمون EPT ادوار گذشته منتشر شد... ۱۷۰۰ تست از ۱۷ دوره اخیر آزمون‌های EPT (اسفند ۹۴ تا مرداد ۹۶) با پاسخ کاملا تشریحی و تحلیلی همراه با ارایه نکات منحصر بفرد و تحلیل تمامی گزینه‌ها بیشتر بدانید...
علیرضا

مشاوره کنکور زبان

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام و خدا قوت خدمت استاد عزیز

بنده دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه بوعلی هستم و رتبه ام در کنکور 94 شد 6055 منطقه یک(تهران)

ازاونجایی که از دوران راهمنایی علاقه شدیدی به رشته زبان داشتم و دارم قصد دارم ازین رشته(مدیریت)انصراف داده و در سال 97  در کنکور منحصرا زبان  شرکت کنم و هدفم هم فقط و فقط دانشگاه تهرانه

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین و در همه ی زمینه ها منبع معرفی کنین اونم از پایه چون اخیرا واقعا زبانم افت کرده

فقط سوالی که دارم اینکه ایا این فرصت تقریبا 14 ماهه برای قبولی در دانشگاه تهران وبرای منی که زبانم خیلی خوب نیست و برنامه ام اینکه روزانه سه و نیم الی چهار ساعت تو زبان وقت بزارم  کافیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب 

منابع کنکور منحصراً زبان (کنکور زبان تخصصی)

همونطور که اطلاع دارید، از طرف سازمان سنجش هیچ منبع مشخصی برای کنکور منحصرا زبان معرفی نشده. در نتیجه، داوطلبان این گروه همواره با مشکل آشنایی با منابع مفید مواجه هستن.

توی این بخش لیستی از کتاب‌هایی که میتونه این مشکل رو رفع کنه، براتون آماده کردیم.

گرامر:
Oxford Grammar Practice
Fast Grammar (گرامر جامع آزمون‌های زبان)

واژگان:
504 Absolutely Essential Words

Essential Words for the TOEFL

Essential Idioms in Use

کتاب 1201 لقمه

درک مطلب:
Fast Reading
کتاب کلوز تست کانون فرهنگی

کانون فرهنگی (قلم چی) هم آزمون‌های آزمایشی برگزار می‌کنه که میتونین شرکت کنین.

توجه: برای تقویت کلی زبان عمومیتون هم میتونین از روزنامه Tehran Times یا کتابهای داستان انگلیسی سطح بندی شده استفاده کنین.

توجه: سعی کنین نکات مهم و لغات جدید رو توی دفتر یادداشت کنین.

توی انجمن گفت و گوی فست زبان هم میتونین سوالاتون رو مطرح کنین. دوستان و همکاران ما هم با دقت به ارایه پاسخ شما شما خواهند پرداخت.

سپاس از شما 

مهرداد زنگیه‌وندی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری